przewodnik po okolicy

Wybierz termin pobytu

Przyjazd
Wyjazd

Sailor

 

Witamy serdecznie

 

Miło nam Państwa przywitać i zaprosić do przyjazdu na wspaniałe, pełne wrażeń i atrakcji wakacje w Łebie, które będą dla każdego chwilą relaksu, zapomnienia i odskoczni od codziennych zmartwień, obowiązków i prac.

Z całą pewnością  Sailor to idealny wybór, jeśli chodzi o noclegi Łeba dla przybyłych turystów. Ten nowopowstały obiekt, to najwyższy standard, spełniający oczekiwania, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Przyjazna kadra pracowników, spełni wszelkie Państwa życzenia. Wszelkie pokoje zaprojektowane według najnowszych trendów i rozwiązań.

ZOBACZ OPINIE GOŚCI


 

najszersza plaża w Łebie 

 

 5 minut od najszerszej plaży w Łebie, w środku nadmorskiego lasu i 300 metrów od portu jachtowego. 
 

WAŻNE PRZYJĘCIA W WYJĄTKOWYM MIEJSCU

 

Wspaniała restauracja, serwuje każdego dnia najlepsze dania w mieście, szczególnie polecając świeżą, smaczną rybę, wprost z porannego połowu.

Różnorodne imprezy, zabawy i inne okolicznościowe przedsięwzięcia. Zapraszamy serdecznie na wczasy w  Sailor zarówno kochających ciszę i spokój samotników, zakochanych w sobie po uszy narzeczonych, jak również i rodziny ze swoimi ukochanymi pociechami.
  
 

Największym atutem NASZEGO obiektu jest bliskie sąsiedztwo z plażą W ŚRODKU NADMORSKIEGO LASU

 

 Tak spokojnie usytuowane miejsca, z dala oz zgiełku miasta, harmidru i pełnego szaleństwa. Jeśli komfortowe noclegi w Łebie, jeśli wspaniałe wakacje w cudownym kurorcie nadmorskim, jeśli wyjątkowy odpoczynek od codzienności- tylko i wyłącznie w Sailor.

 

Zobacz zdjęcia Rezerwacja

Jak dojechać


Sailor


ul. Jachtowa 13
84-360 Łeba


RECEPCJA


+48 507 021 360
+48 59 8661 026
recepcja@hotelsailor.pl

Bezpieczny nocleg Covid free zone