przewodnik po okolicy

Wybierz termin pobytu

Przyjazd
Wyjazd

Restauracja

Smaczne jedzenie, wykwintne potrawy, najlepsi kucharze i pełna rozkosz dla podniebienia.

 

Tym z pewnością cechuje się restauracja w obiekcie Sailor, która serdecznie zaprasza dziś Państwa na romantyczną kolację, smaczny obiad, czy pięknie i gustownie przygotowane przyjęcie okolicznościowe.

Bezpośrednio przy sali, znajduje się również ogródek letni, na którym to goście hotelowi i przybyli do restauracji Klienci, mogą posmakować pysznych, nadmorskich dań, kosztując przy tym najrozmaitszych, doborowych trunków.

  

Sala Restauracyjna

 

Restauracja Sailor posiada w swoim zakresie kameralną salę restauracyjną, mieszczącą 40 osób, małą salę na mniejsze przyjęcia do 30 osób,a także salę bankietową, mogącą w stanie przyjąć 120 osób, na której to organizowane są większe imprezy, takie jak: wesela, urodziny, przyjęcia firmowe, komunie….

 

 

Z pewnością mocną stroną restauracji są obfite śniadania.

 

Podawane w formie bufetu, bądź też obsługa gości w stylu a’la carte. Naszą specjalnością jest codzienna, świeża ryba, którą otrzymujemy wprost z nocnych połowów. Kadra pracowników dokłada wszelkich starań, by spełnić oczekiwania, nawet najbardziej wymagających gości.
 
Główny cel, jaki spełnia restauracja to zrozumienie potrzeb Klienta i umocnienie z nim trwałej więzi, opartej na zrozumieniu, pełnym zadowoleniu i satysfakcji z wyboru tej właśnie restauracji.
 
Restauracja Sailor serdecznie dziś Państwa zaprasza, oferując przyjazną atmosferę, cudowny klimat, wyjątkowy czar i najlepszej jakości dania w samej Łebie, które zaspokoją kubki smakowe każdego, przybyłego do nas Gościa.

Jak dojechać


Sailor


ul. Jachtowa 13
84-360 Łeba


RECEPCJA


+48 507 021 360
+48 59 8661 026
recepcja@hotelsailor.pl